התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

הובלת תכולה

תהליך המעבר הבינלאומי

תהליך המעבר הבינלאומי עם הובלה ואריזה איכותיים, משלוחים לחול – שילוח בינלאומי

מעבר למדינה זרה הינו דבר מרגש. יחד עם זאת, תהליכי המעבר עלולים להיות מורכבים ולטמון בחובם לא מעט לחצים. על מנת ליהנות מחוויית התחדשות שלא מתרחשת מדי יום, אתם זקוקים לחברת הובלה איכותית ואמינה שתלווה אתכם לאורך כל הדרך ותעניק לכם את התחושה שאתם בידיים טובות.

 

הובלה בינלאומית מורכבת ממספר שלבים:

  1. הערכת נפח בבית הלקוח: לאחר פנייתכם הראשונית אלינו, יגיע לביתכם איש מקצוע מיומן על מנת לבצע הערכת נפח למטען אותו אתם מעוניינים לשלוח. נציג סוניגו יעריך את נפחם ומשקלם הכולל של הפריטים האישיים שלכם, ואף יתעד אותם לצורך בקרת נזקים.
  2. הצעת מחיר: על בסיס הערכת הנפח, תקבלו מאיתנו הצעת מחיר רשמית. כמו כן, נציע לכם את האפשרות לרכוש ביטוח המכסה את משלוח בזמן המעבר.
  3. התחלת התהליך: במידה ובחרתם בסוניגו כחברת ההובלות שלכם, רכזי ההובלה שלנו יצרו עמכם קשר לקביעת תאריך הובלות ואריזה ויחלו במלאכת מילוי הטפסים הכרוכים בהובלה. אנו נדאג למנות אורזים מקצועיים לטיפול במטען שלכם ונצייד אותם במידות האריזה המדויקות שנמדדו בתחילת התהליך. ביום האריזה ימספרו האורזים כל פריט ופריט שנארז, בד בבד עם תיעוד תהליך האריזה באמצעות הטפסים הרלוונטיים. המטען שלכם יאוחסן בבטחה במחסני סוניגו, עד ליום ההובלה.
  4. הובלה: המטען שלכם יובל לארץ היעד באמצעות מוביל ימי או אווירי (בהתאם לארץ היעד וסוג המטען). נציגינו יעמדו לרשותכם לאורך כל ההובלה ותוכלו לעקוב יחד איתם אחר המשלוח שלכם, כמו גם באמצעות אתר האינטרנט שלנו.  נציגינו ישמרו עמכם על קשר רציף בכדי לעדכן אתכם בזמני באיסוף המשלוח ובהגעתו ליעד.
  5. פריקה בארץ היעד: עוד לפני ההובלה, יצרו נציגינו קשר עם הסוכנים השותפים של סוניגו בארץ היעד על מנת להבטיח שמטענכם יזכה לפריקה איכותית ובטוחה. הסוכנים השותפים שלנו יצוידו בטפסים הרלוונטיים מבעוד מועד על מנת להבטיח את העברתו המהירה של המשלוח שלכם בין דלתות המכס ואל הכתובת המדויקת של ביתכם החדש. המטען שלכם יובל ליעד המדויק על ידי פורקים מקצועיים, אשר יוציאו את הפריטים מן האריזות במיומנות וברגישות. במקביל, יעקבו נציגי סוניגו מרחוק ויוודאו שאתם זוכים לשירות מקצועי ואיכותי, כפי שהובטח.

 

נציגי חברת סוניגו דואגים לעדכן אתכם בכל פרטי התהליך על בסיס קבוע, החל מהערכת הנפח הראשונית ועד לפריקה הסופית בביתכם החדש, ובכך חוסכים לכם לחצים מיותרים. המטרה שעומדת לנגד עינינו היא לאפשר לכם לחוות את ההתרגשות הכרוכה במעבר למקום מגורים חדש במלואה.  

כל הזכויות שמורות לסוניגו