התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

רילוקיישן לחברות

הובלת תכולה

שירותי רילוקיישן

בכל שנה, מאות עובדים מועברים במסגרת "רילוקיישן" מישראל לחו"ל ומחו"ל לישראל, לפרקי זמן קצרים וארוכים. בין אם מדובר במציאת בית ספר לילדים או איתור הקצב עם הבשר הטוב בעיר, שירותי הרילוקיישן של סוניגו מעניקים לעובדים שלך את המידע והסיוע להם הם זקוקים על מנת להתחיל את המעבר ברגל ימין, כבר מהיום הראשון.

כמעסיק, אתה מודע לתרומה המכרעת שיש לעובדים מאותגרים, מחויבים ומרוצים לארגון. עובדים שבעי רצון שנמצאים בסביבה חיובית הינם בסיס המתכון להצלחה עסקית – את זה יודעים כולם.

רילוקיישן נחווה לא פעם כמקור להתרגשות, התחדשות וקידום מקצועי. אך מדובר גם במעבר מורכב, לבטח עבור עובדים בעלי משפחות, אשר חווים תמהיל של אי ודאות, מורכבויות ושעות של תכנון מתיש בדרכם לביתם החדש.

ואז אנחנו נכנסים לתמונה. אנו מציעים שירותי רילוקיישן יעילים ואדיבים לחברות וארגונים ברחבי העולם שמעבירים את עובדיהם לעבודה במדינות שונות. עם סוניגו, אתם יכולים להיות בטוחים שהעובדים שלכם נמצאים בידיים הטובות ביותר. אנו יוצרים עמם קשר חודשים לפני המעבר ומסייעים להם להגדיר את צרכי המגורים, המשפחה והקהילה שלהם. אנו פותחים בתהליך יסודי של מציאת בית מתאים, יחד עם בתי ספר וגנים ראויים לילדיהם. אנו נמצאים עמם בקשר שוטף וגורמים להם להרגיש שהם בנמצאים בחברת אנשים שאכפת להם. נשמור גם על קשר קרוב עמכם ונעדכן אתכם בכל פרטי תהליך המעבר.

עובדים שמחים הינם המפתח לחברה מצליחה. מטרת השירותים שלנו הינה לפשט תהליכים מורכבים ולגרום לכם ולעובדים שלכם לשביעות רצון מקסימלית. זוהי ההתמחות שלנו.

1. ויזות
סוניגו מסייעת לארגונים בהשגת ויזות ואישורי עבודה לעובדיהם. אנו מתמחים בטיפול בתהליכים בירוקרטיים ובניירת שמתלווה לתהליך הרילוקיישן.


2.ייעוץ מס וייעוץ פנסיוני
כל מדינה וחוקי והטבות המיסוי שלה. השכר של עובדים ברילוקיישן מחושב ביחס לחוקי המס של המדינה בה הם מועסקים, כאשר לא תמיד קיימת הלימה לחוקי המדינה ממנה באו. נציגי סוניגו יסבירו לעובדיך על חוקי והטבות המס החדשים ויסייעו להם לקבל החלטות מושכלות ביחס לפנסיה המתאימה עבורם ועבור משפחתם.


3. מציאת מקום מגורים

טרם הגעתם של עובדיך למדינתם החדשה, הם יקבלו תמונות ותיאורים של מקומות מגורים אופציונליים, בהתאמה מלאה עם רשימת הדרישות שהועברה אלינו מבעוד מועד, כולל גודל וסגנון הבית, עיר וקרבה למקום העבודה. נציגינו יהיו בקשר קרוב עם עובדיכם ויסייעו להם לקבל החלטה נבונה ביחס לביתם החדש.

לאחר בחירת מקום המגורים, יטפלו נציגי סוניגו בענייני החוזה ויוודאו שכל ההתאמות והתיקונים מטופלים ביעילות וללא דיחו.


4. השכרת ריהוט

על מנת לצמצם את עלויות בתי המלון ולאפשר לעובדים שלכם ומשפחותיהם לעבור ישירות לביתם החדש, אנו ממליצים להשכיר ריהוט עד להגעת המכולה לארץ היעד. משפחות רבות יבחרו לעשות שימוש בריהוט מושכר לאורך כל תקופת הרילוקיישן, דבר שמוזיל את עלויות ההובלה באופן משמעותי.

נציגי סוניגו יסיירו עם עובדיך בביתם החדש ויעניקו להם הסברים על המערכות השונות בבית. לא נשכח לצייד את הדיירים החדשים באוכל ושתייה לימים הראשונים, על מנת שיוכלו להתאקלם באופן נינוח ונעים.

5. מציאת בתי ספר וגני ילדים
מציאת בתי ספר וגני ילדים מתאימים עבור ילדיהם של עובדיך הינה משימה בעדיפות עליונה, ואנו מתייחסים אליה בהתאם. נציגינו יערכו לעובדיך היכרות עם מערכת החינוך המקומית ומגוון האופציות הקיימות, בנוסף לטיפול בכל הניירת והבירוקרטיה הכרוכה ברישום הילדים למסגרות השונות. כל זאת עוד לפני המעבר לארץ החדשה ולאחר שנציגינו ביקרו בבתי הספר והגנים והתייעצו עמם לגבי האפשרות לרישום ילדים חדשים. ביום הראשון של בית הספר, ילוו נציגי סוניגו את עובדיך וילדיהם למסגרות החינוכיות השונות, לא לפני קניית ספרי הלימוד, עפרונות ומחקים!

6. סיור מקדים
אנו ממליצים לעובדיך ומשפחותיהם לבקר באזור אליו הם עוברים, טרם המעבר. נציגינו יפגשו אותם בשדה התעופה ויסייעו להם להכיר את אזור מגוריהם העתידי. לפני ההגעה נדאג לשלוח לעובדיך תמונות ותיאורים של אופציות מגורים ובתי ספר. בביקור המקדים יבקרו עובדיכם בבתי ספר ובמספר מקומות מגורים אופציונליים ויערכו היכרות ראשונה עם הקהילה המקומית.

7. איסוף בשדה התעופה
נציגינו יאספו את עובדיכם בשדה התעופה ויסייעו להם להתמודד עם המכס המקומי וביקורת הדרכונים. נציגינו יסיעו את עובדיכם ומשפחותיהם אל ביתם החדש, תוך ציון מידע חשוב ונקודות חשובות בדרך. כמו כן, נוודא לעבור דרך בתי הספר וגני הילדים החדשים של הילדים.

8. שירותי התקנה
כחלק מההתמקמות בבית החדש, נסייע לעובדיכם לחבר ולהתקין מכשור חשמלי, כאשר אנו מלווים הכל בהסברים על הוולטאז' הקיים במדינה החדשה ומספקים את המעבירים החשמליים הרלוונטיים. נציגינו עומדים לרשות עובדיכם בכל מקרה חירום או בקשה לסיוע. בין אם מדובר במציאת סיוע רפואי, תיקונים או גישה מהירה לאינטרנט, אנחנו שם על מנת לסייע.

9. סמינר התאקלמות
מעבר למדינה חדשה אינו דבר קל; השפה, המנהגים והגיאוגרפיה אינם מוכרים. מעבר מסוג זה יכול להיות מרגש, אך לעיתים גם מתסכל. אנו ממליצים לעובדיכם להירשם לסמינרי התאקלמות, שנערכים באופן קבוע ברוב הערים המרכזיות ומהווים כלי יעיל להיכרות עם התרבות המקומית. העובדים שלכם ומשפחותיהם ירכשו כישורי שפה בסיסיים ויכירו מנהגים מקומיים ומידע על החברה בה הם חיים. לאחר הסמינר, הכל יהיה קל יותר להבנה.

שירותי הרילוקיישן של סוניגו. אנחנו לא רק מקצוענים – אנחנו גם חברים. 

כל הזכויות שמורות לסוניגו