התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

מופעים ותערוכות

שירותי הובלה

שרותי הובלה, שילוח בינלאומי ועמילות מכס

בכל הקשור להובלת מופעים ותערוכות, לניסיון שלנו יש משקל. אבל מה שחשוב באמת הוא שאנחנו משלבים מקצועיות בהובלה עם שירות באיכות בלתי מתפשרת.

במהלך השנים הפכה סוניגו למובילה בתחום של הובלה בינלאומית ופנים-ארצית של מופעים, תערוכות וקונצרטים. אנחנו יודעים לטפל בלוגיסטיקה המורכבת שכרוכה בתהליך ההובלה ומתמחים, בין היתר, בהובלה של ציוד במה ותאורה, מיצגי אור, דקורציה וציוד סאונד.

הובלה בינלאומית

במהלך השנים עמדה סוניגו לצדם של אמנים ישראלים רבים שיצאו לסיבוב הופעות מעבר לים ונהנו מחשיפה בינלאומית, במקביל לשירות אמנים בינלאומיים שהגיעו להופיע בישראל. אנו מספקים שירותים בסטנדרטים בינלאומיים ומעמידים לרשותך את המומחיות שלנו באפיון צרכים ודרישות, אריזה, הובלה ומסירה של ציוד מופעים ותערוכות בהתאמה אישית, יחד עם השיטות הלוגיסטיות ורשת הסוכנים שלנו.

אריזה, אחסנה והובלה של ציוד במה, תאורה, דקורציה וסאונד הפכו במרוצת השנים לחלק מה-DNA  שלנו. בין אם מדובר בהובלה דרך הים או באויר, אתם יכולים לסמוך עלינו לטפל במטען שלכם בקפידה ובאופן יעיל וחסכוני, לאחסנו בתנאים אידיאליים, לעדכן אתכם לאורך כל תהליך ההובלה ולעמוד בלוחות הזמנים שלכם ללא פשרה.

הובלה פנים-ארצית

בכל הקשור להובלה פנים-ארצית של ציוד הופעות ו/או תערוכות, מתמחים הצוות המנוסה וצי המשאיות של סוניגו בהובלת מטענים למקום המדויק בזמן המדויק – ואם צריך, הם עושים הכל שוב בבוקר שאחרי או אפילו באותו הלילה. האורזים והנהגים שלנו מתלווים אליכם ועומדים לרשותכם, כאשר הם אורזים, פורקים ואורזים מחדש באופן מיומן ורגיש ומובילים את המטען מנקודה לנקודה.

מוזיקה ובידור זורמים בעורקינו. צרו עמנו קשר למידע נוסף על שירותי ההובלה של מופעים ותערוכות.

 

תגיות: חברת שילוח בינלאומית, עמילות מכס

כל הזכויות שמורות לסוניגו