התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

פתרונות אחסון

שירותי אחסנה בערובה

שירותי אחסנה בערובה ("בונדד") – פתרונות אחסון מובילים

סוניגו מציעה ללקוחותיה שירותי אחסנה בערובה ("בונדד"), המאפשרים ייבוא מטענים לישראל ואחסונם בטרם הסדרת מיסי המכס ומע"מ. אחסנת הבונדד של סוניגו מאושרת על ידי הממשלה ומפוקחת על ידי רשויות המכס.

במידה ועדיין לא הסדרתם את שחרור המטען שלכם במכס, עליכם לדאוג לאחסנו באחסנת בונדד. אחסנת בונדד מאפשרת לכם לדחות את תשלומי מיסי המכס ומע"מ עד לסיום תקופת האחסנה, במקום לפרוע אותם עם הגעת הציוד לישראל.

רבים מלקוחותינו הפרטיים והמסחריים חוו את היתרונות שבאחסנת בונדד במהלך השנים. חבילת הבונדד שלנו כוללת את איסוף הציוד מהנמל ואחסונו במתקן האחסנה שלנו, במקביל לטיפול בניירת הרלוונטית לשחרור הציוד ממכס והעברת הפריטים ליעדם הסופי.

להלן מידע חשוב שעליכם לדעת בנוגע להובלה ואחסנה בישראל:

עם הגעתם לישראל, על המטענים לעבור במכס ולהילקח מהנמל לפני תום המועד (ראו מידע בהמשך), ובכך תימנעו מעלויות אחסנה בנמל. במידה והמשלוח שלכם מצוי בדרכו לישראל, עליכם לקחת בחשבון את העלויות והזמנים הבאים:

  • משלוח אווירי: עלויות אחסנה מתחילות עם הגעת המטען, בהתאם למשקלו, נפחו וזמן האחסון.
  • משלוח ימי של מכולה מלאה (FCL): עלויות האחסנה מתחילות 2-4 ימים לאחר הגעת המטען, על בסיס יומי. מחיר האחסנה עולה בכל שבוע (מהשבוע השני ועד לחמישי), במקביל להתווספות עלויות נוספות של השכרת מכולה, בהתאם לסוג המשלוח.
  • משלוח ימי חלקי בקונסולידציה (LCL): רשות הנמלים מאפשרת 30 ימי אחסנה ללא תשלום עבור מטענים חלקיים. בתום 30 יום, שירותי האחסון יהיו בתשלום. מחסני בונדד מתאימים לאחסנה לטווח קצר (30-60 יום) ואינם מיועדים לאחסנה לטווח ארוך.
כל הזכויות שמורות לסוניגו