התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

מופעים ותערוכות

שירותים מיוחדים

שירותים מיוחדים – קרנה אט"א, ביטוח הובלה, שילוח בינלאומי ועמילות מכס

סוניגו מציעה ללקוחותיה בתחום המוזיקה והבידור את שירותי הערך המוסף הבאים:

קרנה אט"א: מסמך קרנה אט"א (ATA Carnet) מאפשר ייבוא זמני של ציוד לצורך קיום מופעים ותערוכות ל-71 מדינות ברחבי העולם (לרבות ישראל), בפטור מלא ממכס ומע"מ ובתנאי שהציוד עוזב את המדינה בזמן שנקצב מראש. קרנה אט"א הינו רלוונטי במיוחד למוזיקאים ואמנים בסיבובי הופעות, אשר מייבאים ציוד לישראל לזמן מוגבל. נציגי סוניגו ממלאים את מסמך הקרנה אט"א הרלוונטי ומוודאים שלציוד הנכנס לא מוצמדות עלויות מכס.

שירותי עמילות מכס: מחלקת עמילות המכס של סוניגו מונעת מלקוחות החברה כל התעסקות עם נושאים הקשורים במכס. לאחר העברת ייפוי הכוח המתאים, דואג נציג המחלקה להעביר את הציוד במכס, להגיש את המסמכים הרלוונטיים, לחשב את עלויות המכס והמס ולבצע את התשלומים. נציגי המחלקה מסווגים את המטען בהתאם לחוקי המכס ובמידת הצורך פועלים, בשיתוף עם הלקוח, לקבלת התקנים הנדרשים ממכון התקנים הישראלי וממשרדי הממשלה השונים, כגון משרד התקשורת, משרד החקלאות ומשרד התחבורה.

ביטוח הובלה: אנו ממליצים לכם לחשוב בכובד ראש על רכישת חבילת ביטוח מתאימה להובלת ציוד למופעים ותערוכות. אנו מציעים ביטוח הובלות באויר ובים באמצעות מגוון חברות בארץ ובחו"ל, לטובת התאמת הכיסוי המתאים ביותר עבור המטען שלך. נשמח להציג בפניכם את מגוון האפשרויות לביטוח המטען שלכם.

כל הזכויות שמורות לסוניגו