התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

פתרונות אחסון

קופסאות, ארגזים, מכולות

אריזות קרטון, ארגזי עץ, ייצור אריזות עץ

כאשר מחברים את איכות אריזות הקרטון והארגזים של סוניגו עם שיטות האחסנה היעילות בהן עושה החברה שימוש, מקבלים מוצר שמבדל אותנו ממתחרינו ומעניק ערך מוסף לתהליכי האריזה, הובלה ואחסנה שלנו.

חברת סוניגו מציעה שירותי אריזה, הובלה ואחסנה ללקוחות פרטיים ומסחריים ברחבי הארץ וגאה באיכות האריזה שמוענקת ללקוחותיה. חומרי האריזה שלנו מותאמים למגוון רחב של פריטים, ממכשור אלקטרוני ואמנות יפה ועד לפריטים בעלי ערך רב שאין להם תחליף. השקענו בחומרים הטובים ביותר שקיימים בישראל ואף בחו"ל, בעוד שחלק מחומרי האריזה והאחסנה שלנו מיובאים עד אלינו באופן אקסקלוסיבי.

אריזות הקרטון שלנו

אריזות הקרטון שלנו מותאמים כחליפה לצרכיו האישיים של כל לקוח ולקוח, ועשויים מקרטון דו-גלי מחוזק אשר נשקל בקפידה והינו חסין במידה רבה בפני פגיעות. אנו משתמשים גם בניילון בועות (פצפצים) עם נייר מודבק שמעניק מעטפת עבה ועמידה יותר מהניילון הסטנדרטי. קצף אריזה, מילויים מתנפחים, מגני פינות ורדידי אלומיניום משמשים אותנו לבלימת זעזועים נוספים.

ארגזים לאחסון

אנו מפעילים נגרייה מקצועית שמתמחה בעיצוב ארגזים לאחסון בהתאמה אישית, המיועדים להובלה ואחסנה של קשת רחבה של פריטים כגון כלי נגינה, מכשור רגיש ואמנות יפה. הנגרים המקצועיים שלנו עובדים לפי תווי התקן המחמירים ביותר בתעשייה ועושים שימוש בסוגי עץ שונים, התפורים כחליפה למשקלו ומידותיו המדויקים של הפריט המובל. במקרים רבים מעצבים הנגרים ארגזי עץ בעלי דיפונים כפולים, המיועדים בעיקר להובלת פריטים יקרי ערך.

המכולות שלנו

לסוניגו מחסני אחסון בשטח כולל של 6,000 מ"ר (6 דונם) שמותאמים לאחסון באמצעות מכולות מתכת. כאשר אנחנו לא עושים שימוש בארגזי עץ, נשתמש במכולות בגדלים הסטנדרטיים של 20 רגל (6.10 מטר), 40 רגל (12.20 מטר) ו-40 רגל “high cube” בגובה של 2.89 מטר.

 

כשאתם בוחרים סוניגו, אתם בוחרים באריזה עם ערך מוסף. לרשימת מחירי אריזה של אריזות קרטון וארגזים, לחצו כאן.

 

תגיות: קופסאות לאחסון

כל הזכויות שמורות לסוניגו