התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

רילוקיישן לחברות

הובלת תכולה

ניהול תקופת המעבר

ניהול משלוחים לחו"ל ותקופת המעבר

בכל שנה מחליטות אלפי חברות ברחבי העולם לשלוח את עובדיהן מעבר לים לתקופות קצרות וארוכות. ניהול יעיל של תהליכי המעבר חוסך גם זמן וגם כסף ותורם רבות לשביעות רצונם של העובדים. עד כמה אתם יעילים בניהול המעבר של עובדיכם למדינה חדשה?

רילוקיישן של עובדים הינו הכרח עבור אלפי ארגונים ברחבי העולם. אך כפי שחוו ארגונים רבים על בשרם, תהליכי הרילוקיישן יכולים להפוך למורכבים ויקרים. על מנת להבטיח את מעברם הבטוח, המקצועי והחסכוני של עובדיכם למדינתם החדשה, אתם זקוקים לחברה אמינה שתעניק לכם ליווי לאורך כל תקופת התהליך. ניהול המעבר כולל את השלבים הבאים:

1. הערכת נפח בבית הלקוח: לאחר פנייתכם הראשונית אלינו, יגיע איש מקצוע מיומן לביתו של העובד/ת שלכם על מנת לבצע הערכת נפח למטען אותו הוא או היא מעוניינים לשלוח. נציג סוניגו יעריך את נפחם ומשקלם הכולל של הפריטים האישיים שלו/ה, ואף יתעד אותם לצורך בקרת נזקים.

2. הצעת מחיר: על בסיס הערכת הנפח, תקבלו מאיתנו הצעת מחיר רשמית. כמו כן, נציע את האפשרות לרכוש ביטוח המכסה את המשלוח בזמן המעבר.

3. התחלת התהליך: במידה ובחרתם בסוניגו כחברת ההובלות שלכם, רכזי ההובלה שלנו יצרו עמכם ועם העובד/ת שלכם קשר לקביעת תאריך האריזה ויחלו במלאכת מילוי הטפסים הכרוכים בהובלה. אנו נדאג למנות אורזים מקצועיים לטיפול במטען ונצייד אתכם במידות האריזה המדויקות שנמדדו בתחילת התהליך. ביום האריזה ימספרו האורזים כל פריט ופריט שנארז, בד בבד עם תיעוד תהליך האריזה באמצעות הטפסים הרלוונטיים. המטען של עובדיכם יאוחסן בבטחה במחסנים המתאימים לכך, עד ליום ההובלה.

4. הובלה: המטען של עובדיכם יובל לארץ היעד באמצעות מוביל ימי או אווירי. נציגינו יעמדו לרשותכם לאורך כל ההובלה ותוכלו לעקוב יחד איתם אחר המשלוח, כמו גם באמצעות אתר האינטרנט שלנו. נציגינו ישמרו עמכם על קשר רציף בכדי לעדכן אתכם בזמני באיסוף המשלוח ובהגעתו ליעד.

 5. פריקה בארץ היעד: עוד לפני ההובלה, יצרו נציגינו קשר עם הסוכנים השותפים של סוניגו בארץ היעד על מנת להבטיח שהמטען של עובדיכם יזכה לפריקה איכותית ובטוחה. הסוכנים השותפים שלנו יצוידו בטפסים הרלוונטיים מבעוד מועד על מנת להבטיח את העברתו המהירה של המשלוח בין דלתות המכס ואל הכתובת המדויקת של ביתם החדש של עובדיכם. המטען יובל ליעד המדויק על ידי פורקים מקצועיים, אשר יוציאו את הפריטים מן האריזות במיומנות וברגישות. במקביל, יעקבו נציגי סוניגו מרחוק ויוודאו שעובדיכם זוכים לשירות מקצועי ואיכותי, כפי שהובטח.

סוניגו מתמחה בניהול מעברים בינלאומיים. צרו עמנו קשר עוד היום למידע נוסף בנוגע לשירותים היעילים והחסכוניים שלנו בתחום.

כל הזכויות שמורות לסוניגו