התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

הובלת תכולה

מעבר מישראל

מעבר מישראל, משלוחים לחול

מעבר למדינה זרה הינו דבר מרגש. יחד עם זאת, תהליכי המעבר הינם מורכבים וטומנים בחובם לא מעט לחצים. על מנת ליהנות מחוויית ההתחדשות שלא מתרחשת כל יום, אתם זקוקים לחברת הובלה איכותית ואמינה שתלווה אתכם לאורך כל הדרך ותעניק לכם את התחושה שאתם בידיים טובות.

לחצו כאן לקרוא על תהליך ההובלה הבינלאומי

מעבר מישראל עם סוניגו מאפשר לך ליהנות מהיתרונות הבאים:

שירותי "אריזה מלאה": מהערכת הנפח והצעת המחיר ועד לאריזה, העמסה ופריקה מדלת לדלת – אנחנו שם בשבילכם מההתחלה ועד לסוף, מקפידים בכל עת על שירות אדיב ומקצועי.

כל העלויות כלולות: הפתעות אינן מתקבלות בברכה בתעשיית ההובלה. אנחנו לא רוצים שתופתעו; לכן הצעות המחיר שלנו כוללות הכל (הכל!), כולל עלויות שחברות רבות בוחרות להשמיט כגון היטלי נמל.

נציגים ואנשי קשר: אנו גאים בליווי שאנחנו מעניקים ללקוחותינו במהלך תהליך ההובלה. אנו דואגים לשוחח עם לקוחותינו באופן קבוע במהלך האריזה והפריקה.

אחריות מוחלטת: שביעות הרצון שלכם חשובה לנו. כך גם המוניטין שלנו. אנו לוקחים אחריות על כל מה שאנחנו מבטיחים ומכבדים את כל ההסכמים שלנו עם לקוחותינו.

סוכנים אמינים מעבר לים: אנחנו עובדים עם רשת ענפה של סוכנים אמינים, עמם יש לנו מערכת יחסים קרובה. הסוכנים שלנו מעניקים לכם את מגע ה"רגישות בתנועה" של סוניגו בכל מקום בעולם.

עם סוניגו, אתם בידיים טובות. איתנו אתם נהנים מהדברים הבאים:

עמידה בזמנים: כשאנחנו מסכמים עמכם על מועד לפגישה או לאריזה, תמיד נגיע בזמן. כשאנו מיידעים אתכם בנוגע לזמני היציאה ו/או ההגעה המשוערים של המטען שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים שהמידע מדויק ועדכני.

אריזה מקצועית: האורזים שלנו הינם מהמקצועיים ביותר בתעשיית ההובלה. בין אם מדובר בתמונה, פסנתר או מחשב, החפצים האישיים שלכם נארזים באמצעות ארגזים וחומרים שמגנים עליהם מפני תלאות הדרך.

מינימום נזקים ושברים: צוות האורזים המקצועיים שלנו עושים שימוש בחומרים וארגזים שמבטיחים מינימום עד אפס נזקים ושברים.

אריזות ממוספרות ורשימות מלאי: אנו תמיד מנהלים רשימות מלאי, הכוללות צילום ותיעוד של הפריטים שלך. אנו מדביקים תוית מתקדמת בעלת ברקוד על כל אחת מהאריזות, מה שמאפשר סריקה והתאמה לרשימות המלאי המקוריות במועדים מאוחרים יותר.

נציגים שעומדים לצדכם בכל עת: אתם יכול לסמוך על נציגי סוניגו שיצרו עמך קשר במהלך תהליך ההובלה. אתם גם יכולים ליצור עמנו קשר בכל עת, אם במהלך שעות הפעילות במשרד או בכל שעה באמצעות מספר החירום שלנו.

נציגי סוניגו ישמחו לעדכן אתכם באופן קבוע בנוגע לתהליך ההובלה, מתחילתו ועד סופו.  אנחנו רוצים לחסוך לכם לחצים מיותרים, כאשר המטרה שעומדת לנגד עינינו היא לאפשר לכם לחוות את ההתרגשות שכרוכה במעבר למקום מגורים חדש במלואה.

כל הזכויות שמורות לסוניגו