התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

אריזות בהתאמה אישית

הובלת תכולה

מומחי אריזה

הובלה של פריטי אמנות הינה אמנות כשלעצמה, המצריכה אריזה מקצועית בארגזים המיוצרים בהתאמה אישית לכל פריט, כמו גם התמצאות נרחבת במאפיינים וחומרי אמנות לסוגיה. לסוניגו שנים רבות של ניסיון באריזה, הובלה ואחסנה של חפצי אמנות, כאשר אנו עובדים עם מוזיאונים, גלריות, אוצרים ואספנים רבים על בסיס קבוע בביצוע הובלה ושילוח בין לאומי.

אם תבקשו מהעובדים שלנו להגדיר את המרכיב החשוב ביותר במערך המקצועי של סוניגו, הם יענו ללא הניד עפעף: אנשי הצוות והמגע האנושי. הדבר ניכר בעיקר בתחום האריזה. סוניגו מעסיקה צוות מיומן של אורזים המתמחים באריזת חפצי אמנות ומגלים בקיאות רבה בתחום, דבר המסייע להם לטפל בתמונות, פסלים ועתיקות יקרי ערך במיומנות רבה על בסיס יומיומי.

לאורזים שלנו שנות ניסיון רבות באריזה של חפצי אמנות, אך הם מתייחסים לכל יצירת אמנות כפי שראוי להתייחס אליה: כפלא חד-פעמי שיש לדאוג לו בהתאם לצרכיו המיוחדים. המומחים שלנו עובדים עם אוצרים, בעלי גלריות ומומחי אמנות כצוות אשר מתכנן יחדיו אסטרטגיית אריזה מוקפדת ומשאיר אותך מעודכן בזמן אמת ולאורך כל התהליך.

מומחי האריזה שלנו בתחום האמנות עושים שימוש בטכנולוגית הבאות על מנת להבטיח שהאמנות שלך זוכה להגנה מקסימלית בתנועה:

  • ·         מד-שיפוע: מד השיפוע מוצמד לארגז ומתעד כל הטיה לא רצויה של הארגז במהלך ההובלה.
  • ·         מד-זעזועים: מד הזעזועים מוצמד לארגז ומתעד כל זעזוע שנגרם לארגז במהלך ההובלה. 
  • ·         מד בקרת טמפרטורה: מד בקרת הטמפרטורה מוכנס אל תוך הארגז על מנת למדוד את הטמפרטורה המדויקת בתוך הארגז בכל רגע נתון. 
  • צי של משאיות: צי המשאיות שלנו מותאם לשינוע של חפצי אמנות בעלי ערך והתאמה מלאה למאפיינים המדיוקים של יצירות האמנות בתנועה.
  • חומרי אריזה מיוחדים כגון נייר גלסין, נייר משי, פצפצים לאריזה, קופסאות לאריזה בטוחה ואריזות קרטון מחוזקות ומותאמות לפריטים שונים.
כל הזכויות שמורות לסוניגו