התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

מופעים ותערוכות

לוגיסטיקה מיוחדת – פרויקטים רגישים בזמן

לוגיסטיקה מיוחדת – משלוחים בין לאומיים, שירותי הובלות, עמילות מכס ועוד

סוניגו מתמחה בניהול וביצוע פרויקטים בלוחות זמנים קצרים, תוך תפעול תהליכים לוגיסטיים מורכבים. אתם יכולים לסמוך עלינו לתכנן לוגיסטיקה חכמה, לעמוד בזמנים ולהוביל את ציוד שלך למקום הנכון בזמן הנכון.

בתעשיית המוזיקה והבידור לא ניתן לדחות דד-ליינים ומועדי הופעות ותערוכות. אם למדנו משהו בשנים הרבות בהן אנו מעניקים שירות לתעשיית הבידור, זה שהציוד חייב לעלות על המוביל בזמן, להשתחרר מהנמל בזמן ולהגיע לאתר ההופעה בתיאום מלא עם תוכנית הפעולה. במשפט אחד: עמידה מדויקת בזמנים שווה זהב.

לאחר קבלת דרישות הביצוע ממפיקי האירוע, נבנה תוכנית ביצוע מקיפה. נמנה מנהל פרויקט ומנהל עבודה, שידאגו לכל פרט ופרט בתהליכי משלוחים בין לאומיים, כולל ביצוע ההובלה מנמלי הים/אויר לאתר המופע/תערוכה בהתאם לסוג המטען, פריקה והקמה של המטען ועוד. לאחר סיום האירוע נדאג לפריקה, אריזה והובלה, תוך היצמדות מלאה ללוחות הזמנים של הפרויקט ומתוך שנים רבות של ניסיון בעבודה בשעות הלילה ובתנאים לחוצים.

במידה ובחרתם בנו כחברת ההובלה הבינלאומית או כמוביל הפנים-ארצי שלכם, דעו כי בחרתם בחברה שמחויבת לדיוק בזמנים ולשירות איכותי ומקצועי. מסירה של מטענים מורכבים וציוד מרובה-פריטים בזמן, הופעה אחרי הופעה, הינה אמנות של ממש. כך אנו עושים את זה:

  • שירות הובלות – צוות אורזים, מובילים ונהגים מקצועיים ומנוסים
  • מחלקת עמילות מכס יעילה שדואגת לטפל בניירת הרלוונטית מבעוד מועד
  • מוניטין משובח ורשת של קשרים מקצועיים בנמלי התעופה והים של ישראל
  • רשימות מלאי מפורטות
  • קשר הדוק עם מפיקי האירוע לאורך כל הדרך, תוך יצירת סנכרון מלא ומדויק מתחילתו של הפרויקט ועד סופו
  • צי של משאיות, מנופים, מלגזות וציוד שינוע שעומדים לרשות הפרויקט מבעוד מועד
  • נציגים למקרי חירום העומדים לרשות הלקוחות 24 שעות ביממה
כל הזכויות שמורות לסוניגו