התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

הובלת תכולה

הובלת תכולת דירה – מעבר ואחסון

הובלת תכולת דירה ואחסנה הולכים יד ביד לעיתים קרובות יד ביד. אתם זקוקים לצריכים חברת הובלות שיודעת לעשות את שניהם במיומנות וברגישות.מעבר דירה הינו תהליך גדוש בפרטים והחלטות הרות גורל. ראשית, עליכם להבדיל בין הפריטים שאתם לוקחים איתכם לבין אלו שנשארים. לאחר המיון, אתם זקוקים להערכת נפח מקצועית ולהצעת מחיר להובלה. לאחר שבחרתם חברת הובלות, מתחיל תהליך האריזה, הובלה ופריקה בביתכם החדש, הכולל גם טיפול בביטוח הובלות ושחרור ממכס (במידה ומדובר במעבר בינלאומי).במקרים מסוימים, תזדקקו גם לשירותי אחסנה. איך תדעו? התרחישים הבאים אמורים לאפשר לכם להבין אם אחסנה הינה פתרון או דבר שאתם צריכים לקחת בחשבון כחלק מתהליך המעבר:

אחסנה לטווח קצר:

•    תרחיש "בין דירות": רובנו היינו שם. עזבתם את דירתכם הישנה אך ביתכם החדש עדיין אינו מוכן. אתם אורזים מספר תיקים קטנים ולנים בבית משפחה או חברים, אך מה לגבי שאר המטלטלין? צריך למצוא להם פתרון.

•    הובלה "בפעם אחת": אחסנה לטווח קצר מהווה פתרון אידיאלי כל מי שלאלו שמתכננים לשלוח מטען מעבר לים, אך בידיהם רק חלק מאותו מטען בשלב הראשון. ההגיון אומר שראוי לשלוח את כל המטען כמקשה אחת ביחד ואנו ממליצים לעשות בדיוק את זה. לכן ראוי שתאחסנו את מה שכבר בידכם , עד שתקבלו את שארית המטען. ברגע שכל המטען בידכם, תנוכלו לאחד בין הפריטים,  ולהעמיסם לארץ היעד במכולה אחת ולשלוח אותם לארץ היעד.

אחסנה לטווח ארוך:

•    אחסנה של פריטים יקרי ערך שאינם בשימוש יומיומיים אשר אינכם זקוקים להם בביתכם החדש: אחסנה לטווח ארוך מהווה פתרון אידיאלי לאלו שבידם פריטים יקרי ערך שאינם בשימוש יומיומי מחדן בהם צורך בבית החדש מחד, אך הם הם אינם מעוניינים להיפטר מהם מאידך. במידה ואתם עוברים לחו"ל לפרק זמן מוגדר, ואינכם צריכים הובלה לחו"ל משמעותית קיים יתרון במעבר דירה "קל" עם החפצים לשימוש יומיומי בלבד. לשם כך המציאו את הפתרון האחסנה לטווח ארוך.קראו עוד על מחסני האחסון של סוניגו (לינק)קראו עוד על שירותי האחסנה מעבר לים של סוניגו (לינק)במידה ויש לכם שאלות בנוגע לשירותי ההובלה והאחסנה שלנו, אנא צרו עמנו קשר. נשמח לעמוד לרשותכם ולמצוא את הפתרון המתאים עבורכם, בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

כל הזכויות שמורות לסוניגו