התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

פתרונות אחסון

אחסנה מסחרית

אחסנה מסחרית

סוניגו ידועה בטיפול מקצועי בתכולות משרד, מכונות תעשייתיות ומכשור מסוגים שונים, ומציעה פתרונות אחסון מסחריים בהתאם לצרכים הייחודיים של כל לקוח. פנו אלינו עוד היום להתאמת פתרון האחסון המסחרי המתאים עבורכם.

לסוניגו מחסני אחסון בשטח כולל של 6,000 מ"ר הממוקמים במרכז הארץ באזור גישה נוח ובקרבת נמלי הים והאוויר. מתקני האחסון שלנו מתאימים לאחסנה מסחרית, כאשר כל מטען ממוספר ומתויג מרגע כניסתו למחסן, בהתאם לתווי התקן המחמירים ביותר. עם קליטת המטען, מוזנים נתוניו למערכת המחשוב שלנו, בהתאמה מלאה עם הניירת שמולאה על ידי הלקוח. אנו עובדים עם רשימות מלאי מסודרות לאורך כל תהליך האחסנה, בהתאם לפריטים, משטחים ו/או מכולות ספציפיות ובהתאם לצרכיהם של הלקוחות שלנו.

שירותי האחסון המסחרי שלנו ניתנים לטווח הקצר, לטווח הארוך או לתקופת מעבר. כל הפריטים מאוחסנים באופן נפרד, עם אפשרות לביטוח אחסנה. צוות המחסן המיומן שלנו מאבחן יחד עמכם את תנאי האחסון המתאימים לסוג המוצרים/פריטים שברשותכם ומאפסן אותם בהתאם. אתם רשאים להגיע לבדוק את תכולת המטען שלכם, כאשר ניתן להוציא ולהכניס חפצים שונים לכל אורך תקופת האחסון (בתשלום נוסף). למען בטיחות המטען שלכם, מתקני האחסון שלנו מחוברים למוקד שמירה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

סוניגו מתמחה בשירותי האחסנה הבאים:

  • אחסנה למכונות תעשייתיות
  • אחסון חפצי אמנות יקרים
  • שירות אחסון לפריטי אלקטרוניקה ומחשוב בעלי רגישות מיוחדת
  • אחסון תכולת משרדים
  • שירותי  PL3 (ניהול ושינוע מלאי ובלאי של חברות)

אנחנו מתמחים באריזה, שינוע, אחסון והחזרה מקצועית ומסודרת של מלאי מסחרי. זה נשמע פשוט, כיון שאנו הופכים את זה לפשוט עבורכם. לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, צרו עמנו קשר עוד היום!

סוניגו. החברה המובילה, גם באחסנה.

כל הזכויות שמורות לסוניגו