התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

אריזות בהתאמה אישית

הובלת תכולה

אחסון ושירותי ערך מוסף

אחסנה עם שירותי ערך מוסף – יותר מאשר חברות אחסון רגילות

בחרת בשירותים המסחריים של סוניגו – בחרת לארוז, להוביל ולאחסן את המטען שלך בתנאים אופטימליים. על מנת לקבל תמונה מלאה של השירות שהמטען שלך זוכה לו, אנו מזמינים אותך לעיין בתפריט שירותי הערך המוסף שלנו.

אחסנה
: לסוניגו אתרי אחסון בשטח כולל של 6,000 מ"ר הממוקמים במרכז הארץ באזור גישה נוח ובקרבת נמלי הים והאוויר, ואשר עומדים בתווי התקן של ISO 2008:9001.

איחסון מטענים: אנו מציעים אחסנה מסחרית במכולות ומאפשרים לבחור בין אחסון מקורה ובין אחסון חצר. רשת השותפויות הענפה שלנו עם חברות מעבר לים עומדת בכל עת לרשות לקוחותינו, מה שמאפשר אחסון מטענים כמעט בכל מקום בעולם, הן לפני והן אחרי ההובלה.

ניהול ותיעוד: אתרי האחסון שלנו מנוהלים על פי תווי התקן המחמירים ביותר, כאשר כל מטען ממוספר ומתויג מרגע כניסתו למחסן. עם קליטת המטען, מוזנים נתוניו אל מערכת המחשוב שלנו, בהתאמה מלאה עם הניירת שמולאה על ידי הלקוח. אנו עובדים עם רשימות מלאי מסודרות לאורך כל תהליך האחסנה, בהתאם לפריטים, משטחים ו/או מכולות ספציפיות ובהתאם לצרכים של הלקוחות שלנו. ניפוקי פריטים מתבצעים לפי הדרישות הקבועות ו/או המזדמנות של כל לקוח ולקוח.

אבטחה: מחסני האחסון שלנו מוגנים באמצעות מערכת אבטחה הפועלת 24 שעות ביממה, כמו גם באמצעות מערכת לגילוי שרפות ומצלמות במעגל סגור (CCTV) המתעדות את המחסנים בכל רגע נתון. ברשותינו גם כספות מאובטחות לאחסנת פריטים מיוחדים ובעלי ערך רב.

המכלה ופריקת מכולות: בייבוא לישראל, הצוות המקצועי שלנו ידאג לפריקה של מטענך והעברתו ליעד הסופי ו/או יחסנו באתר האחסון שלנו לטווח קצר או ארוך. בייצוא מישראל, הצוות שלנו ימכיל את המטען באופן מקצועי ומסודר אל תוך מכולות ימיות, בהתאם להוראות חברות הספנות ואופי המטען. תכנון ההמכלה מתבצע במחשבה למנוע מבעוד מועד נזקים פוטנציאליים בזמן פריקת ההובלה בסיום התהליך. הצוות שלנו ידאג לשינוע המטען לנמל ויידא שהסוכנים מעבר לים יקלטו את המטען באופן שמתחשב באופיו ובאופן המכלתו. השותפות שלנו עם FIDI Faim ועם UTS Unigroup מאפשרים לנו לטפח קשרי עבודה קרובים עם הסוכנים המובילים ברחבי העולם ולשמור על קשר שוטף עם חברות שילוח וספנות, נמלי ים ואויר ומסופי מטען, מה שמאפשר לנו לשלוט באופן מלא על תהליך השילוח מתחילתו ועד סופו.

ביטוח הובלות: אנו מציעים ביטוח אחסנה והובלות למטענים ימיים ואויריים באמצעות UTS Unigroup Insurance. בטופס הבא (לחצו כאן) תוכלו למצוא את כל המיע הרלוונטי שיסייע לכם לקבל החלטה מושכלת לגבי ביטוח הובלה ימית/אווירית ו/או אחסנה.
פיקוח מטענים וקשר קבוע עם הלקוחות: אנו מתגאים בקשרים שאנו מטפחים עם הלקוחות שלנו. אנו מפקחים על המטען שלך על בסיס יומיומי, ומעניקים לך דיווחים שוטפים בנוגע לזמן ההגעה המשוער של המטען שלך באמצעות הדוא"ל.

 

תגיות: חברות אחסון

כל הזכויות שמורות לסוניגו