התקשר עכשיו 1-800-230-232
sonigo

חדשות

אומנות ולוגיסטיקה – תערוכת סלבדור דאלי בישראל

חברת SONIGO היא בעלת ניסיון רב שנים בתחום שילוח ושינוע חפצי אומנות, שיתוף פעולה מוצלח עם חברת ההפקה האמונה על תערוכת סלבדור דאלי בישראל שהתקיימה לפני כשלוש שנים, גרם לכך שחברת SONIGO הינה הבחירה הטבעית לניהול הלוגיסטיקה הכרוכה בהובלה והקמה של תערוכה גדולה וייחודית כזו של סלבדור דאלי.

בשל הרגישות והערך הגבוה של המטען הנדיר, ליוו עובדי SONIGO את פריטי האומנות שהגיעו ממדינות שונות בעולם, משלב הגעת האוניות לנמל אשדוד.

אמנם ברבות מיצירותיו של דאלי הזמן עומד מלכת, אך צוות SONIGO עמל מסביב לשעון על-מנת לוודא שמשימת ההובלה לנמל תל אביב והתקנת כל היצירות עומדת בלוח הזמנים.

אנו עושים הכל לשביעות רצונם של הלקוחות

אופי הפריטים והמחסור בדרכי גישה הולמות הפך את מלאכת ההקמה ללא פשוטה כלל וכלל.
יצירות האומנות שוקלות בין 200 ל 500 ק"ג בממוצע ורוב העבודה נעשית בעזרת הידיים. עם זאת, לא היה מנוס מלהרים את הפסל הנמצא בכניסה לתערוכה עם מנוף מיוחד מפאת גודלו ומשקלו. עובדי SONIGO ביצעו את הנפתה ומיקומה של היצירה, שמשקלה שני טון וגובהה שישה מטרים, בכניסה לביתן בו מתקיימת התערוכה.

בנוסף, נתלו תמונות רבות, בדיוק הנדרש לפי תוכנית מדויקת של המפיקים בעזרת סמני לייזר.

באוויר, ביום וביבשה. בכל שעה ובכל מקום בעולם

תערוכת סלבדור דאלי משמשת דוגמה נפלאה למגוון השירותים הרחב של חברת SONIGO, למסירות והמקצועיות של עובדיה, הלהט, הנכונות וההקפדה על פרטים קטנים.

אנו שמחים כי מפיקי התערוכה בחרו בנו לקחת חלק בהקמת תערוכה כה מורכבת אשר תאפשר לרבים ליהנות מיצירותיו של האמן הספרדי הקסום.

 

 

 

כל הזכויות שמורות לסוניגו